Kosmetologia mgr Magdalena Spandel-Gomołka

Staramy się tworzyć miejsce, w którym każdego traktujemy indywidualnie. Chcemy aby każdy wyglądał atrakcyjnie, zdrowo a przede wszystkim naturalnie. Wykonujemy szeroki zakres zabiegów, które w czasie konsultacji dopasowujemy do rodzaju cery i jej stanu.

Są to różnego rodzaju peelingi, makijaż permanentny brwi, depilacja laserowa LIGHT SHEER DUET, zabiegi laserem frakcyjnym erbowo-szklanym RESURFX , laserem tulowym LAVIEEN, platformą laserową STELLAR M22

Szereg zabiegów złuszczających - peelingów, które możemy zaproponować, rozjaśnia cerę i poprawia jej wygląd. Dla osób ze skóra tłustą i trądzikową najlepszym zabiegiem jest V-Carbon z aktywnym węglem, dla skór dojrzałych z drobnymi zmarszczkami polecamy zabieg z retinolem i witaminą C- Retix C. Regularne wykonywanie peelingów przynosi również dobre efekty w walce z przebarwieniami. Polecamy wtedy peelingi z kwasem trójchlorooctowym TCA i fenolem. Ponadto dysponujemy preparatami z kwasami owocowymi - alfa i beta hydroksykwasami są to m.in. kwas migdałowy, pirogronowy i salicylowy.

Aby móc kompleksowo zadbać o twarz i ciało wykorzystujemy nowoczesne i najwyższej klasy urządzenia.

Laser diodowy Light Sheer Duet pozwala w szybki sposób usunąć niechciane włoski z każdej części ciała. Najpopularniejszymi zabiegami wykonywanymi przez kobiety jest depilacja pach, łydek, okolicy bikini, ud i twarzy. Mężczyźni decydują się głównie na depilację pleców, klatki piersiowej lub pach.

Laser erbowo-szklany – ResurFX to laser frakcyjny nieablacyjny do wygładzania nierówności skóry, spłycenia zmarszczek, wyrównania kolorytu i uelastycznienie skóry. Świetne efekty przynosi także w przypadku blizn i rozstępów.

Laser tulowy LAVIEEN to laser frakcyjny umożliwiający wykonanie zabiegu nieablacyjnego o krótkim czasie rekonwalescencji, subablacyjnego oraz ablacyjnego. Sprawdza się w zabiegach wygładzenia, odmłodzenia i wyrównania kolorytu skóry. Dodatkowo laser tulowy możemy zaproponować pacjentom borykającym się z problemem nadmiernego wypadania włosów ponieważ poprzez pobudzenie mieszków włosowych hamuje wypadanie włosów i stymuluje ich wzrost.

Stellar M22 to najbardziej zaawansowana technologicznie platforma laserowa stosowana do zamykania naczynek, walki z rumieniem i trądzikiem różowatym.

Profesjonalna pielęgnacja to poza zabiegami w gabinecie również dobrze dobrana pielęgnacja domowa. Oferujemy naszym pacjentkom sprawdzone linie kosmetyków których skuteczność jest poparta badaniami klinicznymi.