SUNECOS BODY - niweluje wiotkość i rozstępy skóry ciała

Wiele z nas z upływem czasu zauważa, że skórze ramion, ud czy brzucha zaczyna brakować jędrności i sprężystości. Wiotka skóra brzucha po porodzie, wiotka skóra ud i pośladków, luźna skóra ramion – jak możemy je ujędrnić? Włoskie laboratorium farmaceutyczne opracowało niezwykłą formułę z aminokwasami Sunekos Body, która pomaga skutecznie ujędrnić skórę, pozbyć się wiotkości i usunąć rozstępy z problematycznych obszarów ciała.

Wraz z wiekiem skóra wiotczeje i traci jędrność oraz sprężystość. Dzieje się tak dlatego, że fibroblasty znajdujące się w skórze, odpowiedzialne za tworzenie kolagenu i elastyny, już od ok. 25 roku życia spowalniają swoją pracę. Jak pozbyć się luźnej skóry na brzuchu, jak usunąć rozstępy spowodowane zarówno wahaniami wagi jak przebytymi ciążami, jak ujędrnić wiotką skórę po wewnętrznej stronie ud i wreszcie jak pozbyć się obwisłej skóry ramion? Trudno jest wygrać z tymi niedoskonałościami domowymi sposobami. Kosmetyki pielęgnacyjne, ćwiczenia, dieta czy masaże mogą pomóc w polepszeniu kondycji skóry, ale tylko pobudzenie skóry od wewnątrz jest w stanie wpłynąć na rzeczywistą poprawę jej gęstości i elastyczności. To fibroblasty, które są odpowiedzialne za produkcję kolagenu i elastyny muszą zostać pobudzone do działania, aby przywrócić skórze gęstość i napięcie.

Sunekos Body powoduje regenerację macierzy pozakomórkowej przez co przeciwdziała zwiotczeniu skóry.

Głównym wskazaniem są rozstępy i wiotkość  skóry występujące w okolicach kolan, ramion, brzucha i wewnętrznej strony ud.

Sunekos Body:

  • poprawia elastyczność i jędrność skóry

  • niweluje rozstępy

  • redukuje wiotkość skóry

Preparat zawiera kwas hialuronowy oraz opatentowaną sekwencję 6 aminokwasów odpowiednio dopasowanych do potrzeb skóry ciała (Glicyna, L-prolina, L-lizyna, L-leucyna, L-alanina, L-walina).

 

Efekty przed i po:

 

KOMU POLECANY JEST ZABIEG PREPARATEM SUNEKOS BODY?

Głównym wskazaniem do wykonania zabiegu jest wiotka skóra w okolicach kolan, ramion, brzucha i wewnętrznej strony ud oraz obszary ciała, z których chcemy usunąć rozstępy. Sunekos Body działa zarówno na wieloletnie rozstępy jak i te świeże.

 

CZY SUNEKOS BODY MOŻE ZAPOBIEC POJAWIENIU SIĘ WIOTKIEJ SKÓRY PO ODCHUDZANIU?

Sunekos Body działa nie tylko na istniejące już niedoskonałości, ale też jest rozwiązaniem dla osób, które planują zrzucenie nadprogramowych kilogramów, a jednocześnie martwią się o pozostałą po odchudzaniu wiotką skórę. Sunekos Body działa również prewencyjnie pozwalając zminimalizować efekt pozostałej po odchudzaniu luźnej skóry, poprzez pobudzenie jej do działania i przywrócenia jędrności.

 

JAK DŁUGO TRWA REKONWALESCENCJA PO ZABIEGU SUNEKOS BODY?

Zabieg Sunekos Body nie pozostawia żadnych trwałych śladów na skórze. Sporadycznie w miejscu wkłucia może pojawić się obrzęk, zaczerwienienie czy swędzenie, które powinny ustąpić po 1-3 dniach.

 

Dla uzyskania pożądanego efektu najlepiej wykonać serię powtórzeń – zwykle to 3 - 4 zabiegi w odstępach 1– 2 tygodni. Ilość powtórzeń jest uzależniona od obszaru poddawanego zabiegowi oraz stopnia zaawansowania wiotkości skóry.

 

Cena zabiegu za 10 ml preparatu Sunecos body - 1500,-