HYDROLIFTING kwasem hialuronowym

Hydrolifting kwasem hialuronowym to zabieg nowej kategorii, zaprojektowany tak, aby nawilżyć skórę w najgłębszych warstwach oraz zwiększyć jej elastyczność. Podawany preparat kwasu hialuronowego działa na granicy naskórka i skóry właściwej skutecznie uzupełniając jego niedobór w skórze. Nie jest jednak wypełniaczem ani preparatem do wolumetrii. Stosuje się go przede wszystkim w obszarach, które najszybciej poddają się upływowi czasu i są podatne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych (twarz, szyja, dekolt i dłonie).

Preparaty zawierające kwas hialuronowy wstrzyknięte do skóry właściwej skutecznie uzupełniają jego niedobór, nawilżają skórę, wypełniają zmarszczki, nadają objętość, modelują usta, poprawiają kontur twarzy, pobudzają naturalne procesy regeneracyjne skóry, dzięki czemu nawet po wchłonięciu preparatu skóra wygląda lepiej niż przed zabiegiem.

Przygotowanie do zabiegu

Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań. Nie należy jedynie zażywać aspiryny i stosować leków przeciwzapalnych na około 3 dni przed zabiegiem. W dniu zabiegu powinno się unikać intensywnego nagrzewania ciała (sauna, solarium, promienie słoneczne) oraz intensywnego wysiłku fizycznego.

Przebieg zabiegu

Dzięki podobieństwu między kwasem hialuronowym znajdującym się w ludzkim ciele a tym, który używany jest w trakcie zabiegu, nie trzeba wykonywać testów alergicznych. Zabieg jest wykonywany nie igłą a Softkaniulą, dlatego zabieg jest prawie bezbolesny.

Efekty po zabiegu

Już kilka dni po zabiegu możemy oczekiwać znaczącej poprawy w wyglądzie skóry. Skóra staje się nawilżona, lepiej napięta a drobne zmarszczki spłycone. Następnie dochodzi do pobudzenia naturalnych procesów regeneracyjnych i wzmożonej produkcji kolagenu w skórze.

Efekty zabiegu utrzymują się od 6 do 12 miesięcy. Po zabiegu linie na twarzy będą delikatniejsze i wygładzone.

Przeciwwskazania:

  • ciąża oraz okres karmienia piersią

  • infekcje

  • stosowanie antybiotyków,

  • stosowanie leków rozrzedzających krew (m.in. aspiryna).

cena zabiegu

zależy od ilości  i marki preparatu  od 1200-1800zł