REDENSITY II - korekcja cieni pod oczami

Problem cieni pod oczami jest bardzo częsty. Wynika to z faktu, że naskórek pod oczami jest bardzo cienki, ma niewiele gruczołów łojowych, a włókna kolagenowe i elastynowe są w tym miejscu słabe. Jeżeli mamy płytko położone i szerokie naczynia krwionośne, to naskórek nie jest w stanie ich zakryć. Z wiekiem zanika także naturalnie występująca pod oczami podściółka tłuszczowa. Cienie pod oczami są przez to jakby wklęsłe, cały obszar pod oczami zapada się (tzw. dolina łez), co potęguje wrażenie zmęczonego spojrzenia. Właśnie tego typu problemom skóry wokół oczu dedykowany jest wyjątkowy preparat na rynku medycyny estetycznej –Teosyal RedensityII® .

Teosyal Redensity II® to wyspecjalizowany produkt zarejestrowany do likwidacji cieni pod oczami.

Jego unikatowy skład zapewnia najlepsze efekty poprawy tej okolicy:

  • Kwas hialuronowy (15 mg/g), który wypełnia cienie i dolinę łez oraz odpowiada za nawilżenie i przebudowę skóry

  • Kompleks aminokwasów potrzebnych do wytwarzania nowego kolagenu i elastyny – włókien odpowiedzialnych za jędrność skóry

  • Antyoksydanty, które neutralizują wolne rodniki tlenowe odpowiedzialne za przyspieszone starzenie tkanek

  • Minerały i witamina B6, które wzmacniają proces powstawania nowych tkanekEfekty zabiegu:

Dzięki konsystencji płynnego żelu Teosyal Redensity II dobrze się rozprowadza i nie wywołuje obrzęków. Wypełnia jednolicie zapadniętą przestrzeń bez prześwieceń, niwelując cienie pod oczami .

W efekcie problem podkrążonych oczu znika, a wraz z nim smutne i zmęczone spojrzenie. Skóra wokół oczu staje się jednolita, nawilżona i jędrna.

 

cena zabiegu - 1200 zł