Revok50 - potężne narzędzie przeciw starzeniu skóry

REVOK50 przywraca skórze elastyczność i jędrność dzięki niezwykle wysokiej koncentracji kwasu hialuronowego i synergicznemu działaniu jego biologicznie aktywnych składników.

REVOK50 to skinbooster, który zawiera kwas hialuronowy w wysokim stężeniu (25mg/ml) oraz aminokwasy (L-prolina, L-hydroksyprolina, glicyna i L-lizyna). Tak bogaty koktajl wywołuje silną biostymulację procesów regeneracyjnych, a także natychmiastowy efekt nawilżenia, napięcia i poprawy kolorytu skóry.

Skóra zawiera około połowy całego kwasu hialuronowego znajdującego się w ciele człowieka. Kwas hialuronowy, poza pełnieniem funkcji macierzy, w której są zatopione komórki, odgrywa także rolę związku wiążącego zatrzymującego wodę w przestrzeniach międzykomórkowych, wpływając tym samym na objętość i elastyczność skóry. Ta właściwość to również warunek oporności tkanki na stres mechaniczny. Kwas hialuronowy to także silny antyoksydant endogenny, który naprawia uszkodzenia spowodowane między innymi przez promieniowanie UV poprzez wyłapywanie wolnych rodników. Prawidłowa ilość i jakość kwasu hialuronowego warunkuje właściwe nawilżenie oraz napięcie skóry, a co za tym idzie jej młody i zdrowy wygląd. Ponadto krótkie łańcuchy kwasu hialuronowego powstające w procesie jego enzymatycznej hydrolizy stymulują fibroblasty do syntezy kolagenu.

Regeneracja i synteza białek skóry (np. kolagenu czy elastyny) oraz kwasu hialuronowego to proces biochemiczny zachodzący w fibroblastach i wymagający dużo energii. Do wytworzenia tej energii potrzebne są aminokwasy we właściwej ilości i typologii. Synteza oraz naprawa wszystkich składników macierzy pozakomórkowej zależą od dostępności odpowiednich aminokwasów.

Wskazania do zastosowania REVOK50:

   • biostymulacja procesów regeneracyjnych w skórze wykazującej już oznaki starzenia

   • profilaktycznie jako terapia przeciwdziałająca starzeniu

   • skóra odwodniona, przesuszona, wiotka

   • narażona na promieniowanie UV, działanie klimatyzacji

   • z rozstępami, przebarwieniami jako terapia wspomagająca inne metody

TYPOWY PROTOKÓŁ STOSOWANIA REVOK50

 • sesje podstawowe: 1x w miesiącu przez 3 kolejne miesiące

 • sesje podtrzymujące:  1 sesja co 2-3 miesiące

 

Cena zabiegu Revok50 2 ml -  900,-