O nas

Staramy się tworzyć miejsce, w którym każdego traktujemy indywidualnie. Chcemy, aby każdy wyglądał atrakcyjnie, zdrowo, a przede wszystkim naturalnie. Zabiegi i terapie dobieramy po dogłębnym zapoznaniu się z Waszymi potrzebami. Dotychczasowe wieloletnie doświadczenie oraz ciągłe samodoskonalenie pozwalają nam odkrywać prawdziwe piękno w każdym z Was. Nasza główna zasada to osiągnięcie maksymalnego efektu przy minimalnej ingerencji.

Aleksandra Kościelna

lekarz, specjalista medycyny estetycznej

Medycyna Estetyczna jest dynamicznie rozwijającą się dziedziną medycyny. Pomimo faktu, że pracuję w tej dziedzinie już od kilkunastu lat, stale mam możliwość wprowadzania nowych technologii, nowych zabiegów i coraz doskonalszych preparatów. Moim pacjentom proponuję najmniej inwazyjne i najbardziej bezpieczne zabiegi poprawiające zdrowie i wygląd. W każdym przypadku zależy mi na dyskretnej ingerencji i uzyskaniu naturalnych efektów.

Ukończyłam Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej zdobywając tytuł lekarza medycyny w 1994r.
Specjalizowałam się w medycynie rodzinnej i medycynie pracy pracując na oddziale wewnętrznym i w poradni rodzinnej.
W 2004 r. rozpoczęłam pracę w swoim gabinecie medycyny estetycznej a następnie w Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris
W 2008 r. ukończyłam  Studia Podyplomowe na Wydziale Kosmetologii Lekarskiej w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.
W 2011 r. ukończyłam studia w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie uzyskując tytuł specjalisty w tej dziedzinie.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Marcin Sczasny

lekarz, specjalista chirurg

Agata Szpila-Duda

lekarz, specjalista pediatrii

Jestem lekarzem od kilkunastu lat. Studia medyczne ukończyłam w 2009 roku, a w 2017 roku zdałam Państwowy Egzamin Specjalizacyjny i uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie pediatrii. Przez te wszystkie lata pracowałam m.in. w oddziale pediatrycznym rybnickiego szpitala i kilku poradniach dziecięcych - w ostatnim czasie były to poradnie w Rybniku, Rudach, Lubomii, Kietrzu.
Od dawna jednak marzyłam o własnym gabinecie - miejscu, w którym będę mogła poświęcić zarówno dziecku, jak i rodzicowi odpowiednią ilość czasu i uwagi. Miejscu, w którym będzie panować przyjazna atmosfera, a dzieci będą mogły czuć się swobodnie. Miejscu, w którym rodzice będą wysłuchani i zrozumiani. Mam nadzieję, że taki właśnie będzie gabinet, który tworzę.

Magdalena Spandel-Gomołka

specjalista kosmetolog

Ukończyłam Ślaski Uniwersytet Medyczny na wydziale Kosmetologia. Specjalizuję się w zabiegach depilacji laserowej, które wykonuję  od 2009r. Zajmuję się tez peelingami chemicznymi i chętnie pomogę dobrać kosmetyki odpowiednie dla potrzeb skóry Naszych klientek. Praca w Medinowa stwarza mi możliwości uczestniczenia w wielu szkoleniach poszerzających wiedzę w tak szybko rozwijającej się dziedzinie jaką jest kosmetologia. Jestem osobą która dokładnie i z dużym zaangażowaniem wykonuje zabiegi, a największą radość i satysfakcję daje mi zadowolenie klientek.

Anna Giza

asystentka

Magdalena Fornal

recepcjonistka

Skuteczna depilacja laserowa - Pytanie na Śniadanie

Nasze certyfikaty