O nas

Staramy się tworzyć miejsce, w którym każdego traktujemy indywidualnie. Chcemy, aby każdy wyglądał atrakcyjnie, zdrowo, a przede wszystkim naturalnie. Zabiegi i terapie dobieramy po dogłębnym zapoznaniu się z Waszymi potrzebami. Dotychczasowe wieloletnie doświadczenie oraz ciągłe samodoskonalenie pozwalają nam odkrywać prawdziwe piękno w każdym z Was. Nasza główna zasada to osiągnięcie maksymalnego efektu przy minimalnej ingerencji.

Aleksandra Kościelna

lekarz, specjalista medycyny estetycznej

Medycyna Estetyczna jest dynamicznie rozwijającą się dziedziną medycyny. Pomimo faktu, że pracuję w tej dziedzinie już od kilkunastu lat, stale mam możliwość wprowadzania nowych technologii, nowych zabiegów i coraz doskonalszych preparatów. Moim pacjentom proponuję najmniej inwazyjne i najbardziej bezpieczne zabiegi poprawiające zdrowie i wygląd. W każdym przypadku zależy mi na dyskretnej ingerencji i uzyskaniu naturalnych efektów.

Ukończyłam Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej zdobywając tytuł lekarza medycyny w 1994r.
Specjalizowałam się w medycynie rodzinnej i medycynie pracy pracując na oddziale wewnętrznym i w poradni rodzinnej.
W 2004 r. rozpoczęłam pracę w swoim gabinecie medycyny estetycznej a następnie w Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris
W 2008 r. ukończyłam  Studia Podyplomowe na Wydziale Kosmetologii Lekarskiej w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.
W 2011 r. ukończyłam studia w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie uzyskując tytuł specjalisty w tej dziedzinie.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Magdalena Spandel-Gomołka

specjalista kosmetolog

Ukończyłam Ślaski Uniwersytet Medyczny na wydziale Kosmetologia. Specjalizuję się w zabiegach depilacji laserowej, które wykonuję  od 2009r. Zajmuję się tez peelingami chemicznymi i chętnie pomogę dobrać kosmetyki odpowiednie dla potrzeb skóry Naszych klientek. Praca w Medinowa stwarza mi możliwości uczestniczenia w wielu szkoleniach poszerzających wiedzę w tak szybko rozwijającej się dziedzinie jaką jest kosmetologia. Jestem osobą która dokładnie i z dużym zaangażowaniem wykonuje zabiegi, a największą radość i satysfakcję daje mi zadowolenie klientek.

Natalia Rutkowska

kosmetolog, linergistka

Interesuję się szeroko rozumianą kosmetologią oraz medycyną estetyczną, swoje zainteresowania poszerzam studiując kosmetologię na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach.  Jak każdy pracownik Medinova, nie poprzestaję na zdobytej wiedzy, lecz wciąż poszukuje nowych informacji, doświadczeń i inspiracji zawodowej. Regularnie poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach, aby móc wspólnie z klientem cieszyć się z osiągniętych efektów. Każdego klienta traktuję indywidualnie, a jego zadowolenie daje mi największą satysfakcję i motywuje do działania. Moja fascynacja estetyką i pięknem kobiet to nie tylko praca, to moja pasja.

Adrian Pason

dyrektor Medinova

Menadżer z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu firmą.  Od podstaw kierował powstawaniem Medinova i aktualnie zajmuje się wszystkimi sprawami organizacyjnymi, kontaktami z najemcami oraz kadrą pracowniczą.

Anna Giza

asystentka

Konrad Szymański

Stylista, Makijażysta, Wizażysta

Specjalista w kreowaniu wizerunku, zarówno w ubiorze, jak i wizażu. Doświadczenia zawodowe zbierał w Wielkiej Brytanii, pracując m.in. jako konsultant ślubny dla 4-gwiazdkowego hotelu oraz w Polsce, jako menadżer salonu SPA. Swoją przygodę z makijażem i stylizacją rozpoczął w Agnieszka Broda School of make up. Wiedza i doświadczenie zdobyte tam pozwoliły mu pracować nie tylko z klientkami indywidualnymi, ale również na współprace przy tworzeniu różnego rodzaju projektów. Z ramienia Szkoły uczestniczył w odcinku programu Justyny Steczkowskiej kręconym na potrzeby Polsat Cafe. Później współpracował ze znanymi projektantami, m.in. z Maciejem Zieniem, Kamilem Sobczykiem, Bartroszem Pilawskim, Agnieszką Ścibior, fotografami, m.in. z Davisem Factorem – międzynarodowej sławy fotografem gwiazd, czy makijażystami – Will’em Malherbe oraz Lori Taylor Davis. W jego makijażach można było nie raz zobaczyć modelki podczas Silesia Fashion Look oraz Sephora Trend Report.

Skuteczna depilacja laserowa - Pytanie na Śniadanie


Zabiegi medycyny estetycznej - Zacznij od nowa

Cały odcinek można zobaczyć pod adresem vod.tvp.pl

Nasza klinika

Nasze certyfikaty