LINERASE - nowej generacji atelokolagen

Z wiekiem nasza skóra traci swą elastyczność, staje się wiotka i cieńsza, pojawiają się na niej pierwsze zmarszczki.

Kolagen Linerase jest zabiegiem, który może skutecznie opóźnić procesy starzenia. W naturalny i małoinwazyjny sposób pomoże przywrócić skórze świeżość i blask.

Kolagen to najważniejsze włókno podporowe skóry, które sprawia, że jest ona gładka, napięta i odpowiednio nawilżona. Można porównać go do rusztowania. U młodych osób taka podpora jest trwała i mocna. Z upływem czasu staje się coraz słabsza i mniej stabilna. Dzieje się tak dlatego, że z wiekiem zaczyna w niej ubywać kolagenu. Około 30. roku życia pojawiają się pierwsze oznaki upływającego czasu – kontur twarzy opada, a skóra wiotczeje. Możemy jednak temu przeciwdziałać, a najlepszym sposobem w walce z utratą kolagenu jest uzupełnianie jego niedoborów oraz niwelowanie efektów jego ubytku.

Kolagen Linerase został nagrodzony Perłą Dermatologii Estetycznej 2016 w kategorii „Najlepszy Preparat do Biostymulacji Tkankowej”

Nowy biostymulator kolagenu Linerase sprawia, że skóra pracuje tak, jakby nadal miała 25 lat. Linerase w naturalny sposób odmładza, odżywia i nawilża skórę. To w chwili obecnej jedyny dostępny na rynku atelokolagen typu I w formie iniekcji, przeznaczony do najdelikatniejszych okolic twarzy i całego ciała. Dzięki swojej bioaktywności stymuluje produkcję nowych fibroblastów, które wytwarzają nowe – młode włókna kolagenowe przyczyniając się do poprawy kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu. Linerase jest silnym stymulatorem kolagenu, włókien podporowych skóry, odpowiedzialnych za napięcie i jędrność. Pobudza i utrzymuje intensywną produkcję kolagenu w skórze bez względu na wiek. Preparat działa jak impuls uaktywniający naturalne procesy regeneracyjne. Pod jego wpływem dojrzała skóra zagęszcza się tak, jakby wciąż była młoda.

Co warto wiedzieć o kolagenie Linerase?

  • jest bezpieczny. To nowoczesny i bezpieczny preparat zarejestrowany jako wyrób medyczny. Pozbawiony zakończeń telopeptydowych atelokolagen sprawia, że terapia Linerase nie wywołuje skutków ubocznych, ani reakcji alergicznych.

  • stosuje się go w celu zahamowania procesów starzenia poprzez utrzymanie prawidłowego poziomu kolagenu, jak i leczniczo dla odzyskania utraconej jędrności, elastyczności i gęstości skóry.

  • może być stosowany na różne partie ciała. Wysoki profil bezpieczeństwa i delikatność produktu Linerase pozwala na jego zastosowanie w każdej okolicy twarzy, jak i całego ciała.

  • zaliczany jest do grupy produktów małoinwazyjnych i nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji. Przed zabiegiem na leczony obszar skóry nakładany jest krem znieczulający, dzięki czemu procedura jest dobrze tolerowana przez pacjentów. Po zabiegu mogą pojawić się w miejscu podania zaczerwienienie, pieczenie, obrzęk, swędzenie bądź tkliwość.

  • Linerase nie należy łączyć w czasie jednej wizyty medycznej z innymi zabiegami np. z zabiegami laserowymi lub głębokimi chemicznymi peelingami. Wymienione produkty można zastosować zachowując 14-dniowy odstęp.

Linerase – efekty zabiegu

Czy zabieg Linerase jest rodzajem mezoterapii? Jeśli nie, to czym różnie się od mezoterapii?

Mezoterapia to nie jest żaden konkretny rodzaj terapii, lecz technika aplikacji różnorodnych preparatów, polegająca na śródskórnej iniekcji niewielkich ilości preparatu. Wkłucia są liczne i bardzo zagęszczone. Podawane techniką mezoterapii preparaty służą do rewitalizacji, nawilżenia i rozświetlenia skóry. Mezoterapia to biostymulacja, czyli stymulowane są nasze własne fibroblasty do produkcji kolagenu. Dlatego też zabiegi mezoterapii posiadają swoje ograniczenia tzn. ograniczeniem jest wiek pacjenta – im pacjent starszy, tym terapia jest mniej skuteczna.

Natomiast zabieg Linerase to nie tylko biostymulacja, ale przede wszystkim bioregeneracja tzn. następuje proliferacja, czyli namnażanie się nowych fibroblastów, które stymulują produkcję nowych, młodych włókien kolagenowych. Podczas zabiegu Linerase mechanizm działania jest podwójny: zarówno nasze własne fibroblasty są stymulowane do produkcji kolagenu, jak i tworzą się nowe fibroblasty, które również wytwarzają nowy młody kolagen. Dzięki temu terapia Linerase jest skuteczna u pacjentów w każdym wieku. Pierwsze efekty zabiegu Linerase pojawia się po 72 godzinach. Pełny i ostateczny efekt terapii Linerase (4 zabiegi co 21 dni) widoczny jest po zakończeniu całej serii i utrzymuje się przez 6-12 miesięcy. Sama technika zabiegu Linerase jest mniej inwazyjna, niż tradycyjna mezoterapia, gdyż iniekcje są wykonywane rzadziej (co 2 cm wkłucie igły), dzięki czemu zabieg jest mniej bolesny, a mniej wkłuć to mniejsze ryzyko powstawania siniaków. Zazwycza 1 fiolka preparatu Linerase wystarcza na wykonanie zabiegu na 4 okolicach ciała (twarz, szyja, dekolt oraz ręce).

 

Cena zabiegu - 1200zł