REDENSITY I - regeneracja i odbudowa skóry

Teosyal Redensity I® to wyjątkowy preparat wspomagający odbudowę struktury skóry oraz jej regenerację.

Teosyal Redensity I® dzięki kompatybilnemu działaniu kwasu hialuronowego i kompleksu aminokwasów, antyoksydantów i minerałów wyraźnie poprawia gęstość oraz nawilżenie skóry. W efekcie staje się ona gładka i odzyskuje zdolność do odbijania światła (redukcja cieni, przywrócenie blasku cery).

Wyjątkowe efekty działania wynikają z unikatowego składu, który zapewnia najlepsze efekty.

Preparat zawiera:

  • kwas hialuronowy 15mg/g

  • aminokwasy: Glicyna, Lizyna, Treonina, Prolina - stymulują wytwarzanie włókien kolagenu i elastyny, Izoleucyna, Leucyna, Walina - regulują procesy gojenia i odbudowy tkanek, Arginina - reguluje prawidłowe nawilżenie górnych warstw skóry

  • przeciwutleniacze: Glutation - neutralizuje wolne rodniki tlenowe i kwas liponowy - reguluje metabolizm glutationu i wydłuża czas jego aktywności

  • minerały: Cynk, Miedź - zwiększają proliferację i powstawanie nowych komórek

  • witamina B6 - niezbędna w metabolizmie komórek skóry.

 

Jak działa Teosyal Redensity I®?

W skórze dojrzałej postępuje proces zmniejszenia ilości włókien kolagenowych odpowiadających za jej jędrność i włókien elastynowych odpowiadających za napięcie. Wynikiem tego jest pojawienie się zagłębień skóry, tworzących nieregularną sieć. Skóra w zagłębieniach traci zdolność odbijania światła, co prowadzi do powstawania na twarzy obszarów cieni.

Zabieg wykonuje się po uprzednim znieczuleniu kremem Emla. Zalecane są 3 sesje co 3 tygodnie. Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu.

 

Cena zabiegu:

1 amp 1 ml – 700zł

1 amp 3 ml - 1500zł